Hakkımızda

MESLEKİ YETERLİLİK, MYK, MESLEKİ KURSLAR DANIŞMANLIK

İstanbul Kariyer Gelişim; Eğitime önem veren, kariyer hedefleri olan ve bu doğrultuda başarılı bir gelecek isteyen kurum ve bireylerin gelişimlerinin yapılandırılması yanı sıra farklı bir bakış açısı ile tüm yönleriyle güçlü ve güncel kurumlar ve bireyler yetiştirmeyi ilke edinerek 2016 yılında çalışma hayatına başlamış bir eğitim kurumudur.

İdari kadrosu geniş ve güvenilir uzmanlar tarafından oluşan ve etkili eğitmen kadrosu ile eğitim ihtiyaçlarına hızlı cevap vererek bu doğrultuda yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı yurt içinde ve yurt dışında ki akredite ettiği eğitim kurumları ile birlikte bir bütün halinde çalışarak kariyer gelişim ve kişisel gelişim konularında kişi ve kurumları ayrıcalıklar sunmuştur.

Misyonumuz

Kariyer gelişimi ve eğitimde dünyaca tanınan, Türkiye’nin en saygın merkezi haline gelip; insan kaynaklarına nitelik katarak değerli insan gücüne ulaşmak.

Vizyonumuz

Global gelişmeleri yakından takip ederek, nitelikli insan kaynağının gelişimine yönelik eğitimlerin oluşturulması, yaratılan değerli insan gücünün değerlendirilmesi sürecine katkıda bulunulması.